Poszukujemy kandydatów na stanowiska:

STANOWISKO KOORDYNATORA SPRZEDAŻY

Zatrudnienie (docelowo na czas nieokreślony).

- pierwsze 2-3 miesiące – okres próbny

- kolejne 6-9 miesięcy – czas określony

- po tym okresie (9-12 miesięcy) umowa na czas nieokreślony

Wynagrodzenie

- okres próbny – 2800 brutto

- czas określony – 2800 brutto plus prowizja handlowa, uzależniona od wyników pracy

- czas nieokreślony – praca na podstawie dotychczasowego systemu lub wspólne ustalenie nowych zasad rozliczenia; wszystko uzależnione jest od tego jak zadziała system prowizyjny w przypadku konkretnej osoby

Czas pracy w godzinach 7-15

Zakres obowiązków podstawowych.

- utrzymywanie relacji z obecnymi klientami strategicznymi oraz pozyskiwanie nowych klientów

- prowadzenie dokumentacji dotyczącej klientów i zdarzeń rynkowych

- reprezentowanie Firmy na zewnątrz (przetargi, prezentacje, targi etc)

Bezwzględne oczekiwania od kandydata.

Uczciwość, lojalność, chęć rozwoju osobistego, umiejętność pracy w zespole, samodyscyplina, umiejętność organizowania czasu pracy własnej

Łatwość nawiązywania kontaktów biznesowych i towarzyskich

Wykształcenie minimum średnie

Umiejętność pracy w środowisku Windows (MS-Office) i Internet

Prawo jazdy kat B oraz umiejętność prowadzenia samochodu

Udokumentowane min.2 lata stażu pracy

Kontakt w sprawie rekrutacji wyłącznie poprzez pocztę elektroniczną: biuro@elpad.pl

W przypadku zainteresowania pracą w naszej firmie proszę przesłać CV z aktualnym zdjęciem.

Poinformujemy zwrotnie o wyniku procesu rekrutacji

STANOWISKO MAGAZYNIER

Zatrudnienie (docelowo na czas nieokreślony)

- pierwsze 2-3 miesiące – okres próbny

- czas określony – 3100 brutto

- czas nieokreślony – wynagrodzenie stałe + premia = nie mniej niż 3100 brutto

(premia w trzecim okresie uzależniona jest od oceny pracy i wyniku ekonomicznego firmy)

- po ok. 2 latach pracy możliwość przejścia na pensję prowizyjną (ok 3500 brutto)

Zakres obowiązków podstawowych:

- przyjmowanie i wydawanie towarów

- prowadzenie dokumentacji magazynowej w systemie (program Sage Symfonia Handel)

- powadzenie gospodarki magazynowej, tj. w szczególności: kontrola stanów magazynowych i rotacji, uzupełnianie stanów magazynowych, nadzór nad zwrotami i reklamacjami towarów, nadzór nad magazynami zewnętrznymi

Bezwzględne oczekiwania od kandydata:

Uczciwość, lojalność, chęć rozwoju osobistego, umiejętność pracy w zespole

Mile widziane:

Prawo jazdy kat B

Uprawnienia do obsługi wózków widłowych

Kontakt w sprawie rekrutacji wyłącznie poprzez pocztę elektroniczną: biuro@elpad.pl