Praca w PUH ELPAD sp.j.:

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

KOORDYNATOR/KA SPRZEDAŻY (przedstawiciel/ka)

(na oferty kandydatów czekamy do 14 września 2020r.)

Charakter pracy

W pierwszym okresie (próbnym) zasadniczo praca w biurze z naciskiem na zapoznanie się z Firmą, klientami, branżą, rynkiem etc. Po osiągnięciu elementarnych kompetencji zakłada się stopniowe przenoszenie ciężaru aktywności na pracę poza biurem. Docelowo planujemy system 1-2 dni w biurze 3-4 dni w terenie. szczegółowy rozkład zależeć będzie oczywiście od bieżących potrzeb i skuteczności pracownika :)

Zatrudnienie (docelowo na czas nieokreślony).

- okres próbny – do końca XII 2020r.

- czas określony – 12 miesięcy (2021r.)

- po tym okresie - umowa na czas nieokreślony

Wynagrodzenie

- okres próbny – 2900 brutto

- czas określony – 3100 brutto plus prowizja handlowa (prowizja uzależniona jest od efektów pracy; w początkowym okresie pracy kształtuje się zazwyczaj w przedziale 50 – 500 zł, chociaż nie ma tu granicy górnej).

- czas nieokreślony – praca na podstawie dotychczasowego systemu lub wspólne ustalenie nowych zasad rozliczenia; wszystko uzależnione jest od tego jak zadziała system prowizyjny w przypadku konkretnej osoby :)

Zakres obowiązków podstawowych.

- utrzymywanie relacji z obecnymi klientami strategicznymi oraz pozyskiwanie nowych klientów

- prowadzenie dokumentacji dotyczącej klientów i zdarzeń rynkowych

- reprezentowanie Firmy na zewnątrz (przetargi, prezentacje, targi, wizyty u kontrahentów etc)

Bezwzględne oczekiwania od kandydata.

Uczciwość, lojalność, chęć rozwoju osobistego, umiejętność pracy w zespole, samodyscyplina, umiejętność organizowania czasu pracy własnej.

Łatwość nawiązywania kontaktów biznesowych i towarzyskich

Wykształcenie minimum średnie

Umiejętność pracy w środowisku Windows (MS-Office) i Internet

Prawo jazdy kat B oraz umiejętność prowadzenia samochodu :)

W przypadku zainteresowania pracą w naszej firmie proszę przesłać CV pocztą elektroniczną na adres biuro@elpad.pl

Poinformujemy zwrotnie o wyniku procesu rekrutacji.