Praca w PUH ELPAD sp.j.:

Obecnie poszukujemy osoby płci jakiej bądź na stanowisko koordynator/ka sprzedaży.

Ogólny zakres obowiązków:

- utrzymywanie relacji z klientami strategicznymi oraz pozyskiwanie nowych klientów

- prowadzenie dokumentacji dotyczącej klientów i zdarzeń rynkowych

- reprezentowanie Firmy na zewnątrz (przetargi, prezentacje, wizyty u kontrahentów etc)

Zatrudnienie (docelowo na czas nieokreślony).

- okres próbny – 1-2 miesiące

- czas określony – 12 miesięcy

- po tym okresie - umowa na czas nieokreślony

Bezwzględne oczekiwania od kandydata/tki.

- uczciwość, lojalność, chęć rozwoju osobistego, umiejętność pracy w zespole, samodyscyplina, umiejętność organizowania czasu pracy własnej.

- łatwość nawiązywania kontaktów biznesowych i towarzyskich

- wykształcenie minimum średnie

- umiejętność pracy w środowisku Windows (MS-Office) i Internet

- prawo jazdy kat B oraz umiejętność prowadzenia samochodu J

Jeżeli lubisz wyzwania, pracę w terenie, kontakty z ludźmi a na dokładkę myślisz, że potrafisz sprzedawać i sprawia ci to frajdę - wyslij CV i list motywacyjny na biuro@elpad.pl.

Nie wymagamy doświadczenia w branży ale było by miło, gdybyś miał/a już jakiekolwiek doświadczenie zawodowe :)

Zastrzegamy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty.