Praca w PUH ELPAD sp.j.:

Poszukujemy istoty na stanowisko:

Koordynator/ka sprzedaży (coś prawie jak przedstawiciel ... ale nie do końca :) )

Co oferujemy?
- samodzielne stanowisko z możliwością realizacji własnych pomysłów
- możliwość rozwoju i awansu
- pracę w pozytywnym zespole i dynamicznych warunkach
- stabilne wynagrodzenie oparte o stałą podstawę i premię uznaniową

Podstawowy zakres obowiązków:
- utrzymywanie kontaktów biznesowych ze wskazaną grupą klientów
- tworzenie ofert handlowych
- analiza zdarzeń rynkowych (przetargi, zapytania ofertowe, etc.)
- pozyskiwanie nowych klientów
- raportowanie efektów pracy
- reprezentowanie firmy na eventach, targach, szkoleniach etc.

Umiejętności i kompetencje wymagane:
- chęć do pracy :)
- umiejętność organizacji pracy własnej
- prawo jazdy kat. B i umiejętność prowadzenia samochodu :)
- wykształcenie min. średnie
- umiejętność pracy z wykorzystaniem pakietu Microsoft Office i internetu
- łatwość w nawiązywaniu kontaktów towarzyskich i biznesowych

Charakterystyka stanowiska:
Praca w godzinach 7,00-15,00 od poniedziałku do piątku, częściowo "za biurkiem" a częsciowo "za kierownicą".
Zatrudnienie docelowo na czas nieokreślony. (okres próbny 3 miesiące -> czas określony ok 12 miesięcy -> czas nieokreślony).
Wynagrodzenie: na okresie próbnym - wynagrodzenie stałe na poziomie podstawowym; w kolejnych okresach - stała podstawa + system prowizyjny :):):)

Nie wymagamy doświadczenia w branży.

Wyślij CV na biuro@elpad.pl.